شهادت ۳ نیروی القسام در درگیری با اشغالگران

  • انتشار: ۲۳ میزان ۱۴۰۲
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 156690

گردان‌های شهید عزالدین القسام اعلام کرد که ۳ تن از نیروهایش در حمله به مواضع نظامیان اشغالگر در مرز فلسطین و لبنان، بعد از درگیری با ارتش رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.

گردان‌های شهید عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش حماس شب گذشته شنبه، ۱۴ اکتبر اعلام کرد که ۳ تن از نیروهایش در مرز لبنان و شمال فلسطین اشغالی و طی درگیری با نظامیان رژیم اشغالگر بخ شهادت رسیده‌اند.

طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «المیادین»، القسام اعلام کرد که مراسم تشییع و خاک‌سپاری پیکرهای دو تن از شهدا به نام‌های «احمد عثمان» و «یحیی عبدالرزاق» در اردوگاه آوارگان فلسطینی در عین الحلوه برگزار خواهد شد.

در جزییات این بیانیه آمده است که گروهی از نیروهای گردان‌های شهید عزالدین قسام لبنان، شامگاه جمعه برای نفوذ به داخل فلسطین اشغالی پیشروی کردند و علی‌رغم درگیری با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی، توانستند با آرامش برگردند.

روز گذشته، توپخانه‌های رژیم صهیونیستی محله‌های مسکونی و منازل را در مزارع شبعا در جنوب لبنان بمباران کرد که در نتیجه آن، چهار نفر از ساکنان منطقه به شهادت رسیدند.

مقاومت اسلامی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که نیروهایش، مواضع نظامیان اشغالگر را با موشک‌های هدایت‌شونده و گلوله‌های خمپاره در مزارع شبعا اشغالی لبنان هدف قرار داده و ضربات دقیق و مستقیمی را به دشمن صهیونیستی تحمیل کردند.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟