جهاد اسلامی: دشمن با اتهام‌زدن به ما نمی‌تواند جنایتش را توجیه کند

  • انتشار: ۲۶ میزان ۱۴۰۲
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 157091

جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای، هدف از اتهام‌زنی صهیونیست‌ها به مقاومت را «فرار از مسئولیتِ» بمباران بیمارستان «المعمدانی» خواند و تاکید کرد: ما از امکانات عمومی به عنوان مراکز نظامی استفاده نمی‌کنیم.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز چهارشنبه، ۱۸ اکتبر با رد اتهامات اشغالگران، تاکید کرد: تهمت زدن به ما، نافی مسئولیت دشمن صهیونیستی در جنایتش علیه مردم غزه و بمباران هوایی بیمارستان «المعمدانی» نیست.

براساس گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «الجزیره»، جنبش جهاد در بیانیه‌اش تصریح کرد: اتهامات دشمن دروغ است و مقاومت فلسطین از امکانات عمومی به عنوان مراکز نظامی استفاده نمی‌کند.

این جنبش در ادامه، درباره دلایل اتهام‌پراکنی صهیونیست‌ها، خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد هدف قراردادن بیمارستان‌ها را برای فرار از مسئولیت جنایت خود با دروغ توجیه کند.

در بخش دیگری از بیانیه جنبش جهاد آمده است: روایات متناقض دشمن دروغ هایش را آشکار می‌کند و آنچه صهیونیست‌ها به رسانه‌ها می‌گویند ساختگی و تهمت محض است.

جنبش جهاد در پایان تاکید کرد: تلاش دشمن برای فرار از مسئولیت جنایاتش مشهور است و اتهام‌پراکنی کنونی، مشابه ادعاهای آن در مورد ترور «شیرین ابوعاقله»، خبرنگار شهید فلسطینی است.

رژیم صهیونیستی بامداد امروز و در دوازدهمین روز از نبرد «طوفان الاقصی» با مقاومت حماس، با بمبارن هوایی بیمارستان المعمرانی غزه صدها خانواده فلسطینی را عزادار کرد؛ این حمله موشکی منجر به شهادت ۵۰۰ نفر و بر جای ماندن بیش از هزار زخمی شد.

مقامات رژیم اشغالگر نظیر «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر کابینه تل‌آویو در ادعاهایی، جناح‌های مقاومت فلسطین را در حمله به بیمارستان المعمدانی متهم کرده‌اند.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟