200 واحد آپارتمانی به کارکنان وزارت دفاع توزیع می شود

  • انتشار: ۷ دلو ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعیتیتر 2
  • شناسه مطلب: 17358

در دیدار داکتر عبدالله رئیس اجرایی با معاونین وزارت های شهرسازی و وزارت دفاع تصمیم گرفته شد تا 200 واحد آپارتمانی به پرسونل نیروهای ارتش در وزارت دفاع توزیع شود.

در خبرنامه ای که از سوی دفتر مطبوعاتی ریاست اجرایی به نشر رسیده است، گفته شده داکتر عبدالله  رئیس اجرائی در دیدار با معاونین وزارت‌های شهرسازی و دفاع ملی کشور گزارش هیئت موظف شده را برای بررسی شهرک رهایشی لاله واقع در قصبه به‌بحث و بررسی گرفته است.

در ادامه این خبرنامه آمده است، دگر جنرال غلام سخی معاون تامیناتی و لوژستیکی وزارت دفاع گفته است که براساس تصمیم رهبری حکومت وحدت ملی قرار شد که شماری از بلاک‌های شهرک رهایشی لاله واقع در قصبه برای نیروهای ارتش در وزارت دفاع ملی داده شود اما این بلاک‌ها از سوی هیئت موظف شده، تائید نشده‌اشت. به‌این خاطر این وزارت از وزارت محترم شهرسازی می‌خواهد که در همین شهرک بلاک‌های دیگر را به‌نیروهای ارتش بدهد.

اجمل شمس معاون مسکن وزارت شهرسازی در این باره گزارش مختصری را به‌ رئیس اجرائیه کشور ارائه کرد و گفت: تیم تخنیکی این وزارت به تمام نگرانی‌های وزارت دفاع ملی در باره بلاک‌های شهرک لاله پاسخ می‌دهند و در این زمینه دلایل قناعت‌بخش دارند که کدام مشکل تخنیکی وجود ندارد.

در خبرنامه ریاست اجرایی آمده است؛ رئیس اجرائیه پس از ارزیابی و بررسی خواسته‌ها و دلایل دو طرف فیصله کرد که وزارت شهرسازی به‌زودی سه بلاک را در همین شهرک براساس خواسته‌ای وزارت دفاع ملی به‌ این وزارت تحویل دهد و همچنان کار یک بلاک دیگر را روی‌دست گیرد.

قابل ذکر است که این چهار بلاک رهایشی دارای بیشتر از ۲۰۰ آپارتمان می‌باشد که براساس ضرورت به نیروهای ارتش کشور توزیع می‌شود.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟