یمن: به حملات علیه اسرائیل ادامه می‌دهیم

  • انتشار: ۳ دلو ۱۴۰۲
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 169804

مقام‌های ارشد جنبش انصارالله یمن بامداد سه‌شنبه گفتند که هدف آمریکا و انگلیس از تجاوز به یمن که همان توقف عملیات علیه رژیم صهیونیستی است، محقق نخواهد شد.

مقامات ارشد یمنی در واکنش به حملات تجاوزکارانه مجدد آمریکا و انگلیس به مناطقی از این کشور، بر تداوم عملیات ها علیه کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی در دریای سرخ تاکید کردند.

«محمد البخیتی» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت انصارالله یمن بامداد سه شنبه گفت: «هر قدر هم که بمباران کنند، عملیات نظامی ما علیه اسرائیل ادامه می یابد».

به نوشته وبگاه شبکه «المیادین»، البخیتی در این باره توضیح داد: «عملیات نظامی ما علیه اسرائیل تا پایان جنایات و نسل کشی در نوار غزه ادامه خواهد داشت».

در ادامه، «محمدعلی الحوثی» عضو شورای عالی سیاسی یمن نیز تصریح کرد: «هدف آمریکا و انگلیس از تجاوز به یمن که همان توقف عملیات دریایی است، محقق نخواهد شد».

الحوثی در مصاحبه با شبکه «المسیره»، اظهار داشت: «حملات امشب آمریکایی-انگلیسی، تلاش جدیدی برای دلسرد کردن یمن از حمایت از غزه است. آمریکایی ها و انگلیسی ها باید بفهمند که ما در زمان واکنش قرار داریم و مردم ما لغت تسلیم شدن را نمی شناسند».

پیش از این، یک مقام آمریکایی بامداد سه شنبه به شبکه «الجزیره» گفت که نیروهای این کشور به همراه انگلیس و سایر متحدانشان، حملاتی را به مواضع ارتش یمن انجام دادند.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟