معرفی چند کتاب ارزان و کم حجم [مناسب برای هدیه دادن های بی بهانه!]

  • انتشار: ۲۷ دلو ۱۳۹۸
  • سرویس: اطلس پلاس
  • شناسه مطلب: 77971

با افزایش قیمت کاغذ و هزینه های چاپ کتاب ها، قیمت های روی جلد کتاب ها نیز طبیعتا بالاتر رفته و یافتن کتاب ارزان و مناسب برای کتاب خوان ها تقریبا سخت شده است. در این مطلب می خواهیم به معرفی کتاب هایی با قیمت ارزان و خوب بپردازیم همراه ما باشید.

کتاب ارزان میخواهید؟

در آشفته بازار کنونی که وضعیت عمومی مردم به گونه ای است که از پس خرید مایحتاج روزانه و ضروری خود به سختی بر می آیند داشتن و خرید کتاب ارزان خوب آرزویی است که همه خانواده ها دارند در این مطلب شما را به چند عنوان کتاب ارزان و خوب اشنا می کنیم.

معجزه انضباط فردی؛ برایان تریسی

اگر گمان می کنید که وقت آن رسیده که با غول تو خالی بی نظمی بجنگید و به زندگی تان سر و سامانی بدهید و از چنگال بی نظمی برهانیدش از طرف دیگر دنبال کتاب ارزان هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم کتاب «معجزه انضباط فردی» نوشته برایان تریسی را حتما بخرید و بخوانید.

کتاب ارزان

حتما می دانید که نظم و انظباط می تواند بیش از آنچه تصور می کنید در زندگی تان سبب موفقیت تان گردد و این نیز بدیهی است که اینجاد نظم در زندگی کار راحتی نخواهدد بود اما کتاب معجره انضباط فردی راههای زیادی را به شما نشان م یدهد که می تواند شما در ایجاد نظم یاری دهد.

این کتاب در ۹ فصل نوشته شده است و راهکارهای دست برنامه ریزی کردن را به شما می آموزد تا با تنبلی و بی انضباطی مبارزه کنید.

یکی از مواردی که برای کتاب ارزان قیمت می توان معرفی کرد همین کتاب «معجزه انضباط فردی» است که در ۹ فصل تالیف شده و راهکارهای درست برنامه ریزی کردن را به شما می‌آموزد تا با تنبلی و بی‌انضباطی مبارزه کنید.

برایان تریسی، در این کتاب چنین می نویسد:

«زمانی که این کتاب را می­‌خوانید، من شما را راهنمایی خواهم کرد تا بتوانید بهتر و بسیار منضبط­‌تر از الآن باشید. این کتاب مجموعه­‌ای است از بهترین و کلیدی­ترین ایده‌­هایم که برایتان شرح خواهم داد. بیایید با داستان من شروع کنیم.

همان­طور که می­‌دانید من کارم را از پایین­‌ترین درجات شروع و به تدریج پیشرفت کردم و فهمیدم که هیچ قابلیت خاصی ندارم؛ مگر قدرت این­که سخت کار کنم و به سخت کار کردن ادامه دهم. بعدها فهمیدم همین قدرت، عامل اصلی موفقیت بیش­تر انسان­هاست. وقتی با انسان­‌های موفق سرتاسر دنیا صحبت می­‌کردم، آنها می­گفتند: رمز موفقیت من سخت­کوشی است، ناامید نمی‌شدم. همین­طور به سخت­کوشیم ادامه می­‌دادم و اصرار داشتم که از لحاظ فردی، انسان منضبطی باشم.»

ره ش؛ رضا امیرخانی

دومین کتابی که د ررده کتاب ارزان می توان معرفی نمود «ره ش» جدیدترین کتاب رضا امیرخانی ا ست که با موضوع توسعه شهری و تأثیران آن بر عرصه های زندگی انسان معاصر در قالب داستان زوجی معمار در تهران امروز تحریر یافته است. در واقع داستان از دید زن میان سالی به نام لیا روایت می شود.

ر ه ش رضا امیرخانی

امیرخانی در خصوص این رمان می گوید: «این اثر یک رمان معمارانه است و در آن بیشتر دارم سراغ واکاوی این مسئله می روم که چه اتفاقی برای شهر در حال رخ دادن است. به نظرم در دنیا شهرهای بزرگ الگوهای توسعه متفاوتی دارند. از توسعه شهرهای بزرگ معمولا به عنوان عبرت بزرگ یا عبارت منفی یاد می کنند. مثلا در آمریکا شهری مانند لس آنجلس توسعه بزرگی داشته اما همه آن را شهر از دست رفته معرفی می کنند. همه شهردارهای آمریکا هم می دانند که نباید شهرشان مانند لس آنجلس شود. در ایران مسئله برعکس است. شهری مثل تهران تا این اندازه که می بینیم بزرگ می شود، آلودگی هوا پیدا می کند و از طرف دیگر همه شهرهای دیگر کشور هم سعی دارند مثل تهران شوند. من برای تهران راه حلی ندارم اما می توانم فکر کنم که مشهد، شیراز و اصفهانی نباید مثل تهران می شدند که شدند و می دانم شهری مثل کاشان نباید قطعا مثل تهران شود و در حال تبدیل شدن است.

کتاب «ره‌ش» از سوی نشر «افق» با تیراژ سه هزار نسخه منتشر و با قیمت ۱۸ هزار تومان روانه بازار شده است. و در دسترس علاقمندان قرار دارد.

اثر مرکب؛ دارن هاردی

کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی سومین کتاب ارزان است که ما به شما پیشنهاد می کنیم این کتاب این اثری فوق العاده در مورد موفقیت است در جهانی که رسانه‌ها بمباران اطلاعاتی زیادی دارند، پیام‌ها و تصاویر زیادی درباره سریع‌ترین راه برای موفقیت و ثروت هر روز به گوش می‌رسد. اما این کتاب می گوید که در تلاش است راه حل هایی بسیار ساده برای رسیدن به موقیت ارائه دهد هاردی معتقد است که «هیچ فرمول مخفی یا سریعی وجود ندارد.» و در این کتاب به خواننگان نشان م یدهد که که چگونه با اجرای عادت های خوب در طول زمان، هر فردی می‌تواند به اهداف خود برسد و برنده بازی با خود شود. در واقع او معتقد است که فرد با اجرای عادات خوب اول از همه امکان این را خواهد داشت که موفقیت‌هایی را که در زندگی می‌خواهد را به دست آورد. به طور خلاصه بیان می دارد که ، نتیجه حفظ عادات خوب داشتن تمرکز، انرژی و شادی است.

کتاب ارزان

هاردی در این کتاب در شش فصل تلاش می‌کند تا تئوری نرم خود را اثبات کند و چگونگی انتخاب های بد‌ را مشخص نموده و بیان دارد که چگونه می توان در طول زمان بر مردم تأثیر گذاشت. از سوی دیگر، او درباره چگونگی دستیابی اهداف به عادات خوب در طول زمان بحث می کند.

در مقدمه کتاب چنین آمده‌است که برای موفقیت هیچ معجون معجزا آسا، فرمول مخفی و یا راه حل سریع السیر وجود ندارد بلکه با تمرکز به یک سری از اصول اساسی، موفقیت حاصل می‌شود. در واقع اثر مرکب دستورالعمل اجرایی است که به شما می‌آموزد چگونه در استفاده از اصول استاد شوید و وقتی مهارت لازم را کسب کردید دیگر هیچ چیز وجود نخواهد داشت که نتوانید آن را به دست آورید.

نسخه الکترونیک این کتاب در قالب کتاب ارزان از سایت فیدیبو با قیمت کمتر از ۵ هزارتومان بخرید.