هشدار ارتش یمن به ساکنین مناطق جنگی عربستان

  • انتشار: ۲ سنبله ۱۳۹۴
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 8609

سخنگوی ارتش یمن در این بیانیه از تمام ساکنان استان ابها در عربستان خواست تا برای حفظ سلامت خود از نزدیک شدن به تاسیسات نظامی و فرودگاه ها خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری اطلس به نقل از جام نیوز، سخنگوی ارتش یمن تاکید کرد که نیروهای نظامی این کشور، با ادامۀ تجاوز سعودی‌ها به تاسیسات غیرنظامی و بنادریمن، مقابله به‌مثل خواهد کرد.  سرهنگ شرف لقمان در بیانیه ای اعلام کرد؛ تمام تاسیسات نظامی و فرودگاه های عربستان، هدف حملات ارتش یمن و کمیته های مردمی قرار خواهد گرفت.

به نوشته خبرگزاری رسمی سبا، در این بیانیه بر عزم و اراده ارتش و کمیته های مردمی بر دادن پاسخ کوبنده به حملات تجاوزکارانه سعودیها علیه مردم یمن تاکید شده است. سخنگوی ارتش یمن در این بیانیه از تمام ساکنان استان ابها در عربستان خواست تا برای حفظ سلامت خود از نزدیک شدن به تاسیسات نظامی و فرودگاه ها خودداری کنند.

در این بیانیه همچنین آمده است که اقدام جامعه بین المللی در نادیده گرفتن جنایتها و حملات تجاوزکارانه سعودیها، برای ارتش یمن راهی جز اجرای گزینه های راهبردی باقی نگذاشته است و این واکنش یمنی ها شدیدتر از حملات متقابل روزهای گذشته در حمله و تخریب پایگاه های نظامی سعودی در مرز یمن خواهد بود.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟