نیروهای عربستان شهروندان یمنی را «ذبح» کردند

  • انتشار: ۲۹ اسد ۱۳۹۴
  • سرویس: بین المللتیتر 1
  • شناسه مطلب: 8426

مزدوران عربستان سعودی با همکاری حزب اصلاح، سر شماری از شهروندان یمنی را در شهر تعز بریدند و اجساد آنها را هم مثله کردند.

به گزارش خبرگزاری اطلس به نقل از جام نیوز، بر اساس خبری که شبکه تلویزیونی المسیره منتشر کرده است، مزدوران عربستان سعودی با همکاری حزب اصلاح، سر شماری از شهروندان یمنی را در شهر تعز بریدند و اجساد آنها را هم مثله کردند.

مزدوران عربستان که با گروه های تروریستی سلفی، داعش و القاعده در یمن همکاری می کنند، همچنین اجساد شماری از شهروندان یمنی را در شهر تعز با خودرو بر روی زمین کشیدند.

آتش زدن اجساد شهروندان یمنی مخالف متجاوزان عربستان سعودی در تعز ازجمله دیگر جنایت های مزدوران عربستان در یمن است.

جنایت مزدوران عربستان سعودی در یمن در شهر تعز یمن با محکومیت گسترده در این کشور روبرو شد.

احزاب سیاسی یمن با صدور بیانیه ای جنایت های سر بریدن، آتش زدن اجساد، روی زمین کشیدن و مثله کردن اجساد در شهر تعز به دست مزدوران عربستان سعودی و تروریست های داعش و القاعده را محکوم کردند.

حزب مردمی التحریر یمن به شدت جنایت شکنجه و قتل افراد بیگناه در شهر تعز را محکوم کرد و آن را تلاش برای به راه انداختن فتنه طایفه ای در یمن و خدمت به اهداف متجازوان سعودی دانست.

گروه «مستقبل العداله» یمن هم این جنایت را محکوم و آن را نقض آشکار همه ارزشها، اصول و شریعت دانست که ماهیت وحشی مزدوران خارجی را ثابت کرد.

این گروه از ملت یمن خواست از ارتش و کمیته های مردمی برای مقابله با این جنایت ها و ناکام گذاشتن توطئده های شیطانی متجاوزان، حمایت کند.

حزب امت یمن از گروه های سیاسی خواست از ارتش و کمیته های مردمی در جنگ با باندهای جنایتکار و متجاوز در سراسر این کشور همکاری کنند. این حزب هدف این جنایت ها را ایجاد تفرقه در یمن و نیز تفرقه در همه منطقه دانست.

حزب دموکراتیک الناصری یمن جنایت های داعش، القاعده و اخوان المسلمین را در استان های عدن و تعز محکوم کرد.

احزاب توافق ملی، الحریه و الکرامه از جمله دیگر احزاب یمنی هستند که با صدور بیانیه هایی این جنایت ها را محکوم کردند و آن را بخشی از توطئه صهیونیستی – سعودی در یمن دانستند.

شمار قربانیان کشتار وحشیانه جدید متجاوزان عربستان سعودی در استان الحدیده یمن به سی و پنج شهید افزایش یافت.

جنگنده های متجاوز سعودی بازاری را در شهر الضحی در شمال استان الحدیده یمن هدف قرار دادند که در آن سی و پنج نفر شهید و بیش از بیست و سه نفر هم زخمی شدند. حال بیشتر مجروحان این حمله وخیم گزارش است.

جنگنده های سعودی همچنین دو کامیون را در منطقه الضحی که بین حرض و الحدیده قرار داد، بمباران کردند. شش نفر از قربانیان این حمله از کارگران سومالی بودند.

شهروند یمنی گفت:«اینجا شاهد یکی از جنایت های سلمان پادشاه سعودی بودیم. این شهروندان چه گناهی داشتند. اینجا یک بازار بود، اما سعودیها در آن مرتکب یک جنایت هولناک شدند. اجساد بیشتر قربانیان سوخته و تکه تکه شده بود. این اجساد قابل شناسایی نیست.»

رئیس برنامه جهانی غذا درباره وقوع بحران غذائی در یمن به علت دشواری ها در کمک رسانی هشدار داد.

آرتارین کازین رئیس برنامه جهانی غذا وابسته به سازمان ملل متحد درباره وقوع بحران غذائی در یمن به علت دشواری در دسترسی به زیان دیدگان و کمبود منابع مالی در تامین هزینه کمک های غذائی هشدار داد.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟