رهبر انصارالله: تولید انواع موشک و سلاح های پیشرفته ادامه دارد

  • انتشار: ۹ سرطان ۱۴۰۱
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 131505

رهبر انصارالله یمن در سخنانی اظهار کرد که به رغم استقرار سامانه‌های پیشرفته آمریکایی، دشمن در زمینه مقابله با موشک‌های یمنی با شکست مواجه شده است.

به نقل از العالم، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی»، رهبر جنبش انصارالله یمن، عصر دیروز (چهارشنبه) در سخنانی در جمع روساء و مردم ولایت حجه یمن گفت که دشمنان خواستند با محاصره، مردم را تحریک کنند تا دچار درگیری داخلی شوند، آن ها جنایات و کشتار زیادی را علیه افراد ملکی در مراسم‌های عروسی‌ و بازارهای ولایت حجه مرتکب شدند.

رهبر انصارالله گفت: دشمن در توطئه هایش برای ایجاد فتنه در داخل و جنگ تبلیغاتی با شکست مواجه شد و با دژ مستحکم آگاهی مردم یمن برخورد کرد. ما در پایداری مان در برابر چالش ها به خداوند متعال متکی هستیم.

به گزارش العالم، الحوثی تاکید کرد: دشمن امیدوار بود مردم یمن در برابر این حجم از حمله سردرگم شوند اما با واکنش مردم آگاه و با بصیرت ما مواجه و غافلگیر شد.

وی افزود: ولایت حجه هزاران شهید تقدیم کرد و آنچه داشت را در تمام سطوح در طبق اخلاص قرار داد. ولایت حجه از ابتدای تجاوز آل سعود نقش ویژه ای ایفا کرد که نشانه دهنده ارزش های ایمانی اش است. به یاری خداوند توانستیم هشت سال در برابر تجاوز آمریکایی سعودی دوام بیاوریم و مراحل دشوار و چالش های بزرگی را پشت سر بگذاریم از همین رو پایداری و ثبات مردم یمن باعث سرخوردگی و شکست دشمن شد و کشورهای جهان را غافلگیر کرد که به همین دلیل به مردم یمن با دیده احترام می نگرند.

رهبر انصارالله بیان کرد: سیاست های آمریکا و لابی صهیونیستی باعث ایجاد بحران های بزرگ در کشورهای جهان و جهان اسلام شده است. آمریکا برای باز کردن درهای جدید جنگ و بحران با روسیه و چین گام برداشت. جنگ در اوکراین نتیجه سیاست‌های جنگ‌افروزانه آمریکا و فتنه‌افکنی‌های این کشور در جامعه بشری است.

وی با بیان اینکه موشک‌های بالستیک دوربردی را می سازیم که برد آن به کشورهای متجاوز همجوار می رسد تاکید کرد: انواع کلت، کلاشینکوف، توپ، موشک و غیره را در داخل می سازیم و این دستاوردی بزرگ و امیدوار کننده است. تولید موشک های متنوع ادامه دارد و هر روز بهینه، پیشرفته تر، دقیق تر و قدرت ویرانگری آن بیشتر می شود.

الحوثی با بیان اینکه جلوگیری از اشغال کامل یمن از پیروزی هایی است که به یاری خداوند متعال محقق کردیم و باید جبهه ها و توانمندی نظامی مان را تقویت کنیم گفت: به رغم استقرار سازمانه های پیشرفته و گرانقیمت آمریکایی، دشمن در زمینه مقابله با موشک های یمنی با شکست مواجه شد.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟