دولت حمله به ملا اختر منصور توسط هواپیمای بدون سرنشین امریکایی را تایید کرد

  • انتشار: ۲ جوزا ۱۳۹۵
  • سرویس: تیتر 2سیاست
  • شناسه مطلب: 13109

دولت حمله به ملا اختر منصور در یک عملیات هواپیماهای بدون سرنشین نیروهای ایالات متحده امریکا را تائید می کند.

در خبرنامه ای که از سوی ارگ ریاست جمهوری به نشر رسیده است گفته شده ملا اختر منصور به درخواست مکرر مردم و دولت جمهوری اسلامی افغانستان برای پایان بخشیدن به جنگ و ختم صلح آمیز خشونت ها در کشور همواره پاسخ رد داده است. او با پناه گرفتن در خاک بیگانه همچنان به تزویر، کتمان حقایق، کشتار مردم بیگناه، ترور، وحشت، قاچاق مواد مخدر و جلوگیری از پیشرفت و توسعۀ افغانستان دست می زد و در تداوم جنگ لجوجانه تاکید می کرد. افراد وابسته به وی نیز از هیچ قساوت علیه مردم شریف و مسلمان ما دریغ نمی کنند.

دولت افغانستان تلاش دارد تا جزییات این عملیات را در مورد سرنوشت ملا اختر منصور بررسی نهایی نماید و نتایج آنرا هر چه زود تر در اختیار مردم قرار خواهد داد. این عملیات یکبار دیگر نشان می دهد که تروریستان و آنانی که جنگ و خشونت یگانه پیشۀ شان است، در هیچ جای مصئون نخواهند بود.

نیروهای دفاعی و امنیتی کشور با تلاش و فداکاری شبانه روزی به دفاع از خاک، مال و عزت مردم خود شجاعانه دوام خواهند داد.

در صورت کشته شدن ملا منصور، فرصت جدیدی برای آن گروه های طالبان است که میخواهند از جنگ و خون ریزی دست کشیده، از خاک بیگانه گان به وطن برگشته و به پروسۀ صلح بپیوندند که از جانب خود افغانها پیش برده میشود.

در پایان این خبرنامه دولت از تمامی گروه های طالبان می خواهد تا از داعیه مردم و دولت افغانستان برای تامین صلح استقبال نموده و به زندگی صلح آمیز بپیوندند.

این در حالیست که روز گذشته پنتاگون در خبرنامه ای که به نشر سپرده بود گفته بود که این حمله توسط هواپیماهای بدون سرنشین  امریکایی در یک منطقه دور افتاده پاکستان در نزدیکی مرز افغانستان صورت گرفته و طی آن ملا منصور و یک طالب دیگر مورد هدف قرار گرفته ‌اند.

نظرات(۱ دیدگاه)

نظر شما چیست؟