کتاب افشاگری برادرزاده ترامپ رکورد فروش را شکست

  • انتشار: ۲۸ سرطان ۱۳۹۹
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 89472

با استناد به تلویزیون سی ان ان آمریکا: کتاب برادرزاده رئیس جمهور آمریکا با تیراژ ۹۵۰ هزار نسخه در اولین روز فروش، رکورد کتاب جان بولتون را شکست.

کیلی مک کینی سخنگوی کاخ سفید، پیش از این اظهار داشت که کتاب مری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور آمریکا حاوی ادعاهای مسخره ای است و پر از تفکرات توخالی  است.

 روز پنجشنبه سی ان ان با استناد به انتشارات سیمون و شوستر خبر داد که  تقریباً یک میلیون نسخه از کتاب افشاگرانه “بسیار زیاد و همیشه کافی نیست: خانواده من چگونه خطرناکترین مرد جهان را ایجاد کرد” نوشته شده توسط مری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور آمریکا، در اولین روز فروش فروخته شده است. انتشارات توضیح داد که این نه تنها یک نسخه کاغذی بلکه یک کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی نیز هست.

گفته شد که کتاب مری ترامپ رکوردی را که توسط خاطرات دستیار پیشین امنیت ملی جان بولتون با عنوان  “اتاق، جایی که در آن رخ داده است: خاطرات کاخ سفید” تعیین کرده است، شکست.

مری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور که دارای دکترای روانشناسی بالینی است، در کتاب خود می‌نوسد  که رفتار دونالد ترامپ ناشی از تمایل وی برای جلوگیری از نکوهش  پدر فرد ترامپ بود و دونالد از توانایی همدلی و ارتباط با دنیای واقعی محروم است.

منبع: اسپوتنیک

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟