پرواز اشیای عجیب و ناشناخته در آسمان آمریکا + فیلم

  • انتشار: ۱۸ ثور ۱۴۰۰
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 112322

تاکنون گزارش‌های مختلفی از رویت یوفو یا همان شیء پرنده ناشناس، در سراسر جهان منتشر شده است، اما کسی منشاء دقیق آن‌ها را نمی‌داند. در حالی که به گمان برخی این اشیاء پرنده تکنولوژی پیشرفته برخی کشور‌های جهان هستند، اما برخی ماهیت آن‌ها را فرازمینی و متعلق به موجودات فضایی می‌دانند.

اما به تازگی ویدئویی که یک شهروند آمریکایی با استناد به آن مدعی است که اشیاء پرنده ناشناس در مقابل خانه اش در پرواز بودند خبرساز شده است.

«ویلیام فئونتس»، اهل فلوریدای آمریکا مدعی است که دوربین مدار بسته خانه اش پرواز دو شی درخشان دایره شکل را در ساعت ۳ نیمه شب ثبت کرده است. او می‌گوید با وجود اینکه بار‌ها این ویدئو را دیده، اما نتوانسته توضیحی برای این دو شی درخشان پیدا کند.

فئونتس در گفتگو با Fox ۳۵ گفت: «من شاید حدود ۱۰۰ بار این ویدئو را دیده ام، از آن اسکرین شات تهیه کرده ام، اما نمی‌دانم آن‌ها چه بودند؟ پهپاد، پرنده، خفاش؟ هر چیزی به ذهن من خطور می‌کند، اما در پایان نمی‌توانم توضیحی برا آن پیدا کنم.»

تجربه فئونتس تنها تجربه مشاهده اشیاء پرنده نورانی به شمار نمی‌رود. بنا به اعلام مرکز ملی گزارشات یوفو، دست کم ۲۴۵ مورد جدید رویت یوفو‌ها تا ۳۰ مارس امسال ثبت شده است. این در حالی است که دولت آمریکا در تاریخ در ۱ ژوئن تعدادی از گزارشات محرمانه در مورد یوفو‌ها را از حالت محرمانه خارج و منتشر کرده  بود

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟