مقدماتی یورو ۲۰۲۴؛ پیروزی پرگل فرانسه و انگلیس

  • انتشار: ۲۷ جوزا ۱۴۰۲
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 142793

تیم‌های فوتبال فرانسه و انگلیس موفق شدند در دیدارهای مقدماتی یورو ۲۰۲۴، حریفان شان را با نتایج پرگل شکست بدهند.
دیدارهای مقدماتی یورو ۲۰۲۴ از شب گذشته پیگیری شد و فرانسه و انگلیس موفق شدند در خانه جبل الطارق و مالت به ترتیب با نتایج ۳-۰ و ۴-۰ به برتری برسند.

فرانسه که مهمان جبل الطارق بود، خیلی زود با گل دقیقه ۳ الیویه ژیرو پیش افتاد. این نتیجه تا آخرین ثانیه های نیمه اول ادامه داشت تا اینکه در وقت‌های اضافی این نیمه، تیم دیدیه دشان صاحب یک ضربه پنالتی شد و کیلیان امباپه آن را تبدیل به گل دوم تیمش کرد.

در نیمه دوم فرانسوی ها چندان برای زدن گل به آب و آتش نزدند و تنها یک بار با گل به خودی آیمن موئلی به گل رسیدند تا در نهایت در این دیدار به برتری ۳-۰ برسند.

در این گروه فرانسه با سه پیروزی از سه بازی، با ۹ امتیاز مقتدرانه در صدر قرار دارد و تیم‌های یونان و هالند در رتبه های بعدی قرار دارند.

انگلیس هم شب گذشته در خانه مالت کار دشواری نداشت و با چهار گل به پیروزی رسید.
در دقیقه ۸ بود که فردیناندو آپاپ با یک گل به خودی، سه شیرها را پیش انداخت. سپس نوبت الکساندر آرنولد بود که با یک گل زیبا در دقیقه ۲۸، برتری تیمش را دوبرابر کرد.

در دقیقه ۳۱ انگلیس صاحب یک ضربه پنالتی شد که هری کین آن را تبدیل به گل کرد تا اختلاف به سه گل افزایش پیدا کند.

این نتیجه تا دقیقه ۸۳ پایدار بود تا اینکه انگلیسی ها صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شدند و این بار کالوم ویلسون آن را تبدیل به گل کرد تا تیم گرت ساوتگیت در این دیدار با نتیجه ۴-۰ به برتری برسند.

انگلیس با ۹ امتیاز از سه دیدار، صدرنشین مقتدر این گروه است و اوکراین و ایتالیا با سه امتیاز از دو بازی، در رتبه های بعدی این گروه قرار دارند.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟