مقام حماس: اساس اسرائیل بر دروغ و فریب بنا نهاده شده است

  • انتشار: ۲۹ عقرب ۱۴۰۲
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 161063

یکی از سران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین روز یکشنبه در کنفرانس خبری در بیروت با اشاره به تلاش رژیم صهیونیستی برای اعلام اینکه در بیمارستان الشفاء تونل‌های حماس وجود دارد گفت که اساس این رژیم بر دروغ و فریب بنا نهاده شده است.

«اسامه حمدان» از سران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز یکشنبه تاکید کرد که رژیم صهیونیستی بر اساس دروغ و فریب بنا شده است.

وی که در کنفرانس خبری در بیروت صحبت می‌کرد، افزود: « اسراییل چند روز است مجتمع بیمارستانی شفاء را اشغال کرده و ادوات حفاری وارد کرده و قرار است ادعا کند که تونل کشف کرده است».

حمدان اضافه کرد: « فراموش نکنیم که اشغالگران صرفا ادعای وجود تونل در این بیمارستان نداشتند بلکه ادعا کرده بودند که مرکز عملیات و اتاق فرماندهی حماس زیر این بیمارستان بوده است».

پیشتر دفتر اطلاعات دولت غزه روز یکشنبه و پس از ۴۴ روز از آغاز حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه اعلام کرد که این رژیم از ابتدای حملات خود بیش از ۱۳۳۰ جنایت علیه غزه مرتکب شده است.

بر اساس دفتر اطلاعات دولت غزه، تا کنون بیش از ۱۳ هزار نفر در غزه به شهادت رسیده که در بین آنها ۵۵۰۰ نفر کودک و ۳۵۰۰ زن بوده است.

همچنین در بمباران‌های رژیم صهیونیستی بیش از ۶ هزار نفر تا کنون مفقود شده‌اند که ۴ هزار نفر آنها را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟