طالبان در بلخ: فعالیت داعش در شهر مزارشریف صفر است

  • انتشار: ۱ جوزا ۱۴۰۲
  • سرویس: اجتماعی
  • شناسه مطلب: 139717

مسئولان امنیتی طالبان در ولایت بلخ می‌گویند، فعالیت داعش در شهر مزارشریف مرکز این ولایت، صفر است.

مسئولین در فرماندهی پولیس طالبان در ولایت بلخ از بازداشت چهار سارق مسلح در شهر مزارشریف خبر داده و می گویند که فعالیت گروه تروریستی داعش و دیگر گروه ها در این شهر صفر بوده و نیروهای پولیس با تمام توان آماده تامین امنیت شهروندان هستند.

مولوی جمعه گل حقمل، آمر حوزه پنجم شهر مزارشریف امروز دوشنبه، ۱ جوزا، ضمن اعلام خبر بازداشت چهار سارق مسلح در این شهر، به رسانه ها گفت که فعالیت گروه تروریستی داعش و دیگر گروه ها در شهر مزارشریف صفر است.

وی راجع بازداشت سارقین مسلح نیز خاطر نشان کرد: شب گذشته چهار سارق مسبح با دو میل اسلحه نوع تفنگچه و دو قمه وارد یک منزل در کارته شهید سید اسماعیل بلخی در ناحیه پنجم شهرمزارشریف شدند و ضمن تهدید و آسیب رساندن سطحی به اعضای این خانواده مقداری پول نقد، طلا و سه تلفن همراه آنان را سرقت نموده بودند.

او افزود: سارقین در کمتر از ۱۰ ساعت با تلاش نیروهای پولیس و استخبارات بازداشت گردیدن که به نهاد های عدلی و قضایی سپرده خواهند شد، شهروندان مزارشریف مطمئن باشند که پولیس در تامین امنیت و مبارزه با مجرمین مصمم است و به کسی اجازه داده نمی شود تا آرامش و امنیت مردم را مختل نماید.

آمر حوزه پنجم امنیتی پولیس در شهر مزارشریف در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه گروه داعش یا دیگر گروه های تروریستی در شهر مزارشریف فعالیت دارند یا خیر؟ گفت: هیچ گروهی توان مقابله با نیروهای پولیس را ندارد و با جدیت گفته می توانم که ضریب فعالیت گروه داعش و سایر دشمنان صفر است و ما با تمام توان آماده تامین امنیت شهروندان هستیم.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟