حملات اشغالگران به جنوب لبنان ادامه دارد

  • انتشار: ۱۴ جدی ۱۴۰۲
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 167078

شبکه «المنار» بامداد پنجشنبه گزارش داد که صهیونیست‌ها با استفاده از توپخانه، به اطراف شهرک‌های «کفرکلا»، «الطیبه» و همچنین شهر «الخیام» و دشت «مرجعیون» حمله کردند.

شبکه «المنار» بامداد پنجشنبه از تداوم حملات تجاوزکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر داد.

طبق این گزارش، اشغالگران با استفاده از توپخانه، به اطراف شهرک‌های «کفرکلا»، «الطیبه» و همچنین شهر «الخیام» و دشت «مرجعیون» حمله کردند.

خبرنگار المنار همچنین گزارش داد که پهپادهای رژیم صهیونیستی با موشک‌های هدایت‌شونده به محله «الجامعه» در شهرک «یارون» واقع در جنوب لبنان نیز حمله کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز با صدور بیانیه‌ای مدعی شد: «یک هسته تروریستی را در شهرک یارون لبنان هدف قرار دادیم و زیرساخت‌های نظامی حزب‌الله را بمباران کردیم».

پیش از این نیز جنبش مقاومت اسلامی لبنان بامداد پنجشنبه تایید کرد که چهار نفر از رزمندگان آن در جریان حمله صهیونیست‌ها به شهرک «الناقوره» به شهادت رسیدند.

حزب الله لبنان هر روز پس از طوفان الاقصی، در حمایت از ملت فلسطین، شهرک‌های صهیونیست‌نشین و مقرهای نظامیان صهیونیست را هدف حملات خمپاره‌ای، موشکی و توپخانه‌ای قرار می‌دهد.

با حملاتی که حزب الله و مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیست‌نشین انجام می‌دهند، بخش اعظمی از شهرک‌های واقع در شمال فلسطین اشغالی تخلیه شده است؛ البته مسئولان تل‌آویو بارها مدعی شده‌اند که شرایط برای بازگشت صهیونیست‌ها در حال فراهم شدن است.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟