حماس: تلفات دشمن صهیونیستی در روزهای آینده افزایش می‌یابد

  • انتشار: ۷ قوس ۱۴۰۲
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 162229

یکی از سران حماس روز سه‌شنبه در سخنانی گفت که تلفات دشمن صهیونیستی طی روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

«اسامه حمدان» از سران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین روز سه‌شنبه در سخنانی گفت که تلفات دشمن صهیونیستی طی روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

وی در ادامه سخنانش گفت که تهدیدات رژیم صهیونیستی برای از سرگیری جنگ، تو خالی بوده و برای مصرف داخلی مطرح می‌شود.

حمدان گفت: «ارتش اشغالگر پا به ۸۰ درصد از خاک غزه نگذاشته و این اتفاق نیز نخواهد افتاد».

این مقام حماس گفت: «اقدام القسام در خصوص تحویل اُسرا در مناطق مختلف، دروغ اشغالگران در خصوص سیطره بر مناطق شمالی غزه را فاش می‌کند».

وی ادامه داد: «اشغالگران جز زبان زور چیزی نمی‌فهمند و اگر اسیر در اختیار نداشتیم، اُسرای ما آزاد نمی‌شدند».

حمدان از تمامی رسانه‌های بین‌المللی خواست تا به غزه آمده و از حجم جنایت‌های رژیم اشغالگر مطلع شوند.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در روز هفتم اکتبر (۱۵میزان) در پاسخ به بیش از هفت دهه اشغال فلسطین و نزدیک به دو دهه محاصره غزه و زندان و شکنجه هزاران فلسطینی عملیات موسوم به «طوفان الاقصی» را آغاز کرد.

این عملیات یکی از مرگبارترین حملات علیه این رژیم بود. مبارزان حماس در چند نقطه از حصارهای مرزی به داخل اراضی اشغالی نفوذ کردند، به روستاها یورش بردندو علاوه به هلاکت رساندن شمار زیادی از اسرائیلی‌ها، شماری از آن‌ها را به اسارت گرفتند.

رژیم صهیونیستی در پاسخ به این عملیات، حملات سنگینی را علیه غزه آغاز کرده و این منطقه را تحت محاصره کامل قرار داده است. حملات رژیم صهیونیستی به شهادت بیش از ۱۴۵۰۰ غیرنظامی منجر شده است.

پس از هفت هفته حملات همه جانبه رژیم صهیونیستی به غزه، سرانجام توافق آتش بس موقتی میان حماس و رژیم صهیونیستی برای تبادل اُسرا حاصل شد که این آتش‌بس برای دو روز و تا فردا تمدید شده است.

«ابوعبیده» سخنگوی کتائب القسام شاخه نظامی جنبش حماس تأکید کرد که تا زمانی به توافق آتش‌بس پایبند هستیم که دشمن صهیونیستی به آن پایبند باشد.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟