تصاویری از بیل گیتس با حلقه ازدواج پس از اعلام جدایی

  • انتشار: ۵ جوزا ۱۴۰۰
  • سرویس: گوناگون
  • شناسه مطلب: 113568

به نقل از نشریه سان، در حالی که حدود سه هفته پیش، بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت از اعلام جدایی از همسرش خبر داده بود، رسانه‌های خبری انگلیس تصویری از وی را منتشر کرده اند که وی همچنان حلقه ازدواج خود را در دست دارد.

بر پایه این گزارش، بیل گیتس ۶۵ ساله، بنیانگذار مایکروسافت، در نخستین تصویری که از حضور عمومی وی پس از اعلام طلاق منتشر شده، به هنگام خروج از «هتل گرینویچ» در محله «وست ویلیج» در منهتن نیویورک، حلقه ازدواج در دست داشته است.

بر اساس تصویری که نشریه سان منتشر کرده، تصویر بیل گیتس با یک پولوشرت خاکستری، کفشی مشکی و در حالی که یک ژاکت را به کمر بسته و ماسک زده بود، منتشر شده است.

همچنین نشریه دیلی میل انگلیس نیز اعلام کرد در نخستین تصویری که از وی پس از اعلام جدایی اش از ملیندا منتشر شده، همچنین در دستان چپش حلقه ازدواج دارد.

طبق گزارش دیلی میل، بنیانگذار شرکت مایکروسافت روز شنبه در منهتن رویت شده است.

گفتنی است بیل و ملیندا در اوایل ماه جاری میلادی اعلام کردند از هم جدا می‌شوند. این زوج طلاق گرفته دارای سه فرزند به نام‌های جنیفر (۲۵ ساله)، روری (۲۱ ساله) و فیبی ۱۸ ساله اند.

بنا به گزارش‌ها، بیل گیتس از آغاز روند طلاق، حدود سه میلیارد دالر به ملیندا، همسر سابقش پرداخت کرده است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که ملیندا گیتس، مبلغ ۸۵۰ میلیون دالر به صورت سهام شرکت طراحی باغ و محوطه‌های خارجی «جان دیِر» از بیل گیتس دریافت کرده است. این، علاوه بر انتقال سهام شرکت‌هایی از جمله کوکاکولا فِمزا و شرکت راه‌آهن کانادایی «اتو نِیشِن» است.

به تازگی یکی از سخنگویان بیل گیتس تأیید کرد که او حدود ۲۰ سال پیش با یکی از کارمندان شرکت مایکروسافت رابطه‌ای نامشروع داشته است.

این در حالی است که پیشتر نشریه نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرده بود ملیندا گیتس پس از اعلام خبر جدایی اش، به منظوراجتناب از رسانه ها، جزیره‌ای خصوصی را به قیمت شبی ۱۳۲ هزار اجازه کرده بود. بر اساس اعلام این نشریه، ملیندا گیتس «جزیره کالیوینی» را در گرانادا به منظور اقامت خود و فرزندانش اجاره کرده بود.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟