زیدان: کریم بنزما یک بازیکن معمولی نیست/جای خالی رونالدو هیچگاه پر نخواهد شد

  • انتشار: ۲۶ حمل ۱۳۹۸
  • سرویس: ورزشی
  • شناسه مطلب: 57616

زیدان در نشستی خبری قبل از بازی امشب تیمش مقابل لگانس به خبرنگاران در خصوص جدایی کریم بنزما و آمدن بازیکنی دیگه ای به جای رونالدو حرف های جالبی زده است.

زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی دوشنبه شب تیمش مقابل لگانس در هفته سی‌و‌دوم لالیگا، در خصوص احتمال جدایی کریم بنزما از رئال مادرید به خبرنگاران گفته است: بنزما بازیکنی است که با همه کنار می‌آید و به همین دلیل او می‌تواند تمام بازیکنان خوب تیم را با هم متحد کند. کریم بازیکن متفاوتی است، او یک شماره ۹ معمولی نیست.

زمانی که بازی‌های او را در ابتدای دوران بازیگری‌اش تماشا می‌کردم، او بیشتر در میانه میدان و متمایل به کناره‌ها بازی می‌کرد.

او می‌داند که می‌تواند کارهای فراوانی انجام دهد. او می‌تواند مثل یک مهاجم نوک گل بزند و مثل یک هافبک بازی ساز، کارهای ترکیبی انجام دهد.

علاوه بر بنزما، درباره آینده تونی کروس هم شایعاتی شکل گرفته است اما زیدان بر اهمیت حفظ این هافبک آلمانی هم تأکید کرد. وی افزود: کروس بازیکن بسیار خوبی است اما نه فقط از نظر من. او در ۵ سال گذشته در رئال مادرید کارهای خوب زیادی انجام داده است.

او بازیکن آرامی است و زیر فشار دچار افت نمی‌شود. من کروس را دوست دارم، همیشه دوست داشته‌ام.

شما خبرنگاران مدام از رفتن بازیکنانی حرف می‌زنید که من نمی‌خواهم اما همه آنها برای من مهم و به اندازه کافی ارزشمند هستند.

زیدان اما اعلام کرد که کروس، کسی که تمرینات امروز رئال مادرید را از دست داد، احتمالا بازی دوشنبه شب کهکشانی‌ها را هم از دست خواهد داد.

به نوشته اسنا،سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها عنوان کرد: مشکل او مربوط به دستگاه گوارش است. حال او خوب نبود و نتوانست به تمرینات بیاید با این حال باید ببینیم که تا فردا وضعیتش چگونه می‌شود.

بسیاری از رسانه معتقدند که رئال مادرید بعد از جدایی کریستیانو رونالدو نتوانسته رهبری جدید برای خود پیدا کند. زیزو در این خصوص اذعان داشت: شما هر کاری که بخواهید می‌توانید انجام دهید اما رونالدو بازیکن غیر قابل جایگزینی است.

او رفته اما ما می‌توانیم بازیکنان دیگری را بیاوریم که البته قرار نیست کارهایی که کریستیانو انجام داده را برای ما تکرار کنند. زندگی همین است.

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *