موتر رییس امر به معروف طالبان در بامیان سه نفر را راهی بیمارستان کرد

  • انتشار: ۲۷ قوس ۱۴۰۱
  • سرویس: امنیت و حوادث
  • شناسه مطلب: 134969

منابع معتبر محلی می‌گویند که مولوی مقبول احمد وقاص، رییس امر به معروف و نهی از منکر طالبان در بامیان سه تن را با موترش زیر گرفته و راهی شفاخانه کرده است.

به نقل از ۸ صبح، این رویداد حوالی ساعت ۱۰:۰۰ پیش از چاشت روز شنبه، ۲۶ قوس، در نزدیکی ریاست امر به معروف و نهی از منکر طالبان واقع در شهر نو بامیان رخ داده است.

یک منبع که نخواست نامش فاش شود می‌گوید، این رویداد زمانی رخ داد که مولوی مقبول احمد وقاص با سرعت غیرمجاز در حال راننده‌گی بود.

منبع می‌گوید: «یکی از زخمی‌ها پاهایش از سه ناحیه شکسته و وضعیت صحی دو تن دیگر نیز وخیم است.»

با این حال، اداره امر به معروف و‌ نهی از منکر طالبان در بامیان گفته است: «ما زیر نگرفتیم، یک موترسایکل با سه نفر سواری با موتر ما برخورد کرد.»

یک منبع از شفاخانه ولایتی بامیان نیز می‌گوید که روز گذشته سه زخمی از یک رویداد ترافیکی به این شفاخانه منتقل شدند. به گفته او، یکی از زخمی‌ها پاهایش از سه ناحیه شکسته بود که برای درمان به یکی از شفاخانه‌های کابل منتقل شد و دو تن دیگر در شفاخانه ولایتی بامیان زیر درمان قرار دارد.

خواستیم در این باره دیدگاه مولوی مقبول احمد وقاص، رییس امر به معروف و نهی از منکر طالبان در بامیان را داشته باشیم؛ اما با تلاش‌های پی‌هم موفق نشدیم.

گفتنی است که پیش از این در رویداد مشابه مولوی اسلام‌الدین عثمانی، رییس پیشین معارف طالبان در بامیان نیز با سرعت غیرمجاز موترش جان یک پسربچه دانش‌آموز را گرفت.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟