رهبر انصارالله یمن از جنگ نرم ائتلاف عربستان علیه این کشور خبر داد

  • انتشار: ۲ سرطان ۱۴۰۱
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 131376

رهبر جنبش انصارالله یمن با بیان اینکه دشمن با ترتیب دادن جنگ نرم، ایمان، هویت و معنویت مردم یمن را هدف قرار داده است، تأکید کرد که باید نسبت به توطئه‌های دشمن هوشیار بود.

به نقل از العالم، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی»، رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: ائتلاف متجاوز صنعاء را با سلاح های ممنوعه بین المللی هدف قرار داد و کوشید با حملات گسترده نظامی این شهر را اشغال کند.

وی افزود: دشمن به هدف قرار دادن پایتخت با انواع سلاح اکتفا نکرد و کوشید مردم را به قتل برساند اما دشمن در زمینه هدف قرار دادن امنیت صنعاء با شکست مواجه شد.

رهبر جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد: دشمن همزمان با ایجاد مشکل برای معیشت مردم و تحریک آنان کوشید مردم را به طرف هرج و مرج و تغییر مسیر نبرد به جنگ داخلی، سوق دهد اما با آگاهی بالای مردم یمن مواجه شد زیرا مردم یمن دارای درجه بالایی از آگاهی هستند.

به گزارش العالم، الحوثی با بیان اینکه دشمن؛ کودکان و زنان را به قتل رساند و تاسیسات عمومی را ویران و صنعاء را هدف قرار داد؛ یادآور شد: کشور ما با رنج های زیادی مواجه است و دشمن از انواع جنگ های اقتصادی و معیشتی استفاده کرد تا جنگ را به تمام خانه های یمن برساند. دشمن پایتخت و این سرزمین را با جنگ نرم در سطوح فکری و اخلاقی هدف قرار داد.

وی افزود: مردم یمن نسبت به مشکلات بسیار صبر کردند که این صبر ناشی از ایمانشان است. مردم یمن هرگز تسلیم نشدند زیرا آزادمنشی‌شان به خاطر ریشه ایمانی‌شان است؛ این مردم جز در برابر خداوند متعال هرگز در برابر هیچ طرفی تسلیم نمی شوند. مردم یمن دشوارترین مراحل و بزرگترین چالش‌ها و خطرات را پشت سر گذاشتند لذا خداوند به آنان پیروزی‌های عظیمی ارزانی داشت.

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: دشمنان که فکر می کردند دو هفته ای اهدافشان را محقق می کنند هشت سال است که ناامید شده اند. دشمن می بایست از تجاوز ظالمانه که هیچ توجیه و ضرورتی ندارد و بیهوده است، دست بردارد.

الحوثی با بیان اینکه مردم ما، عظیم، آزاد و مستقل هستند و طعمه ای آسان نیستند بیان داشت: دشمن با ترتیب دادن جنگ نرم، ایمان، هویت و معنویت مردم یمن را هدف قرار داده است که باید نسبت به توطئه ها و فعالیتهای دشمن بسیار هوشیار باشیم.

نظرات(۰ دیدگاه)

نظر شما چیست؟