ترامپ: بایدن به بیماری زوال عقل مبتلا شده است

  • انتشار: ۱۰ اسد ۱۴۰۱
  • سرویس: بین الملل
  • شناسه مطلب: 132054

دونالد ترامپ در واکنش به دومین تست کرونای مثبت جو بایدن در یک هفته گذشته، در پیامی مدعی شد که مسئله بایدن کرونا نیست، بلکه از زوال عقل رنج می‌برد!

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، تست کرونای جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا روز شنبه برای دومین بار در هفت روز گذشته مثبت شد و این پرسش را برجسته‌تر کرد که آیا او شایستگی نامزدی در انتخابات ۲۰۲۴ را دارد یا خیر.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در پیامی که در شبکه اجتماعی خود منتشر کرد، به سن بالای بایدن اشاره کرده و همچنین با تمسخر بایدن، بار دیگر ادعای تقلب انتخاباتی خود را مطرح کرد.

او در این پیام که روز یکشنبه منتشر شد، اشاره کرد که بایدن کرونا ندارد، بلکه دچار زوال عقل شده و پزشکان در تشخیص بیماری او اشتباه کرده‌اند.

دونالد ترامپ نوشت: دومین دوره کووید جو بایدن، که برخی آن را “ویروس چینی” می‌دانند، عمیقا اشتباه تشخیص داده شده است. بایدن در واقع دچار زوال عقل شده، اما دارد بهتر می‌شود.

ترامپ ادامه داد: جو در این فکر است که – به شکل نیمه‌وقت – به یکی از خانه‌های سالمندان زیبای ایالت ویسکانسین نقل مکان کند، جایی که به شکلی معجزه‌آسا و برای نخستین بار در تاریخ، توان و انرژی این را داشتند که در انتخابات رای دهند! حتی اگر آرایشان غیرقانونی بوده باشد!

او در انتها برای بایدن آرزوی بهبود کرد و نوشت: زود خوب شو جو!

نظرات(۰ دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *